FORTUNA 1 LIGA logo
SPONSORZY GŁÓWNI logo logo logo logo
logo
FORTUNA 1 LIGA
logo
SPONSORZY GŁÓWNI
logo logo
Ekstraklasa jest już nasza!
article image

Prawie 5 tysięcy kibiców na trybunach, w tym Prezydent Bielska – Białej Jarosław Klimaszewski, przedstawiciele wszystkich sponsorów TS Podbeskidzie, wypełnione po brzegi loże Tommy Cafe VIP oraz skyboxy. Na trybunach Bożydar Iwanow, Bracia Golec, Natasha Pavluchenko czy Antoni Piechniczek oraz klubowe legendy – Marek Sokołowski, Tomasz Górkiewicz, Dariusz Kołodziej. Tysiące kibiców przed laptopami i telefonami doświadczyło fety jakiej jeszcze na Podbeskidziu nie było. TS Podbeskidzie ponad nami tylko góry!

Ostatni mecz, historycznego dla Górali sezonu, przyciągnął na Stadion Miejski w Bielsku-Białej rekordową frekwencję po wznowieniu rozgrywek. Górale zgromadzeni na Rychlińskiego oraz oglądający darmową relacje na portalu IPLA mogli śledzić w akcji nowego beniaminka Ekstraklasy. Po meczu z udziałem naszych sponsorów i miasta odbyła się feta mistrzowska zakończona największym w historii Bielska pokazem fajerwerków.

Na powitanie kibice otrzymali szaliki z napisem „Ekstraklasa znowu nasza” oraz logami sponsorów głównych (Bielsko Biała Łukosz, Aqua oraz Panattoni). Ponadto CH Gemini Park przygotowało balony dla najmłodszych fanów oraz specjalne podarunki. Górale mogli odebrać również pamiątkowe zdjęcie w budce przygotowanej przez kolejnego z naszych sponsorów, Idea Events. Na stadionie zostały ustawione dwa balony sponsorskie firmy Łukosz oraz ZIAD – Kolejka na Szyndzielnię. Mecz zakończył się porażką TSP, jednak gorąca atmosfera kreowana przez Bielską Twierdze oraz awans do PKO Ekstraklasy nie pozwolił na zepsucie nastrojów przed fetą. Po zakończeniu meczu piłkarze kolejny raz odkorkowali szampany oraz podziękowali kibicom. Następnie przy ucieszę zagorzałych kibiców, wystąpił Mario WGC z utworem „Tworzymy Historie”. Po tym wszystkim piłkarze przygotowali prawdziwą niespodziankę i na stadionie miejskim odbyła się premiera teledysku do piosenki „Ponad nami tylko Góry” w wykonaniu jednego z odkryć tego sezonu – Filipa Laskowskiego. Już w dniu premiery teledysk przekroczył łączną oglądalność na poziomie 10 tysięcy. Sam Filip przyznał się, że gdyby nie jego talent do piłki spróbowałby swoich sił w muzyce. Z niecierpliwością czekamy na kolejne piosenki, które promują klub wśród fanów muzyki na całą Polskę. Na koniec dla kibiców zagrał zespół Psio Crew.

Pierwszy raz na spodenkach Górali pojawił się nowy sponsor, który został ogłoszony na konferencji prasowej w piątek. Firma BetX czyli nowy bukmacher założony przez bielskich biznesmanów, przygotowała niespodziankę dla naszych fanów na następny sezon. Medale oraz puchar wręczyli Bogdan Kłys prezes klubu, Jarosław Klimaszewski obecny Prezydent Miasta Bielska-Białej, Jacek Krywult były Prezydent Miasta Bielska-Białej  oraz Henryka Kula prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarze otrzymali pamiątkowe medale oraz dwa pamiątkowe puchary. W momencie wręczenia trofeum Łukaszowi Sierpinie – kapitanowi Górali, na niebie pojawiły się fajerwerki oraz konfetti.

Historyczny awans oraz wielka feta na stadionie miejskim pozostanie w pamięci kibiców na lata. Ekstraklasa ogłosiła już terminarz nowego sezonu, pierwszy mecz przy Rychlińskiego odbędzie się już za miesiąc z pięciokrotnym Mistrzem Polski – Cracovią Kraków. Zapraszamy na mecz oraz do współpracy.

 

  • POZOSTAŁE ARTYKUŁY