FORTUNA 1 LIGA logo
SPONSORZY GŁÓWNI logo logo logo logo
logo
FORTUNA 1 LIGA
logo
SPONSORZY GŁÓWNI
logo logo
Diagnostyka (nadal) Partnerem Medycznym TSP!
article image

Niezwykle cennym, w obecnych czasach, partnerem jest dla TS Podbeskidzie Diagnostyka – firma posiadająca największą w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Klub właśnie przedłużył umowę z Diagnostyką, dzięki czemu zyskała ona tytuł Partnera Medycznego TS Podbeskidzie.

Kiedy z początkiem roku 2020, DIAGNOSTYKA nawiązywała współpracę z TS Podbeskidzie żadna ze stron nie przypuszczała nawet jaki rok nas czeka… a przy całym ogromnym ciężarze zamian, niepewności i odebranych nam przez pandemię możliwości normalnego funkcjonowania, wyszliśmy z tego obronną ręką. Klub z nawiązką wywiązał się z ustaleń umowy, dostarczając rozwiązań promocyjnych, które zastąpiły te, zablokowane przez COVID-19. DIAGNOSTYKA również stanęła na wysokości zadania, poszerzając ofertę badań dla Klubu o testy w kierunku SARS-CoV-2 i wspierając tym samym powrót zawodników i pracowników TS Podbeskidzie do pracy, przynajmniej w takim zakresie, w jakim było to możliwe – opowiada Grzegorz Polus, dyrektor marketingu Diagnostyki, który tłumaczy również, czym zarząd firmy kierował się podejmując decyzję o kontynuacji współpracy:

Jest to dla nas naturalną konsekwencją zeszłorocznego partnerstwa, a przysłowie „nie zmienia się koni w połowie przeprawy przez rzekę” nabiera teraz dla nas nowego wymiaru. Bardzo chcieliśmy móc kontynuować współpracę z Klubem, opiekę zdrowotną nad zawodnikami i udział w aktywnościach promocyjnych, niezależnie od pandemicznych ograniczeń. Wierzę bowiem głęboko, ze wspólna niedola nie tylko doświadcza i hartuje ale także zacieśnia partnerskie więzy, dowodząc, że razem możemy więcej.
Prolongatę z dużym zadowoleniem i satysfakcją z dotychczasowej współpracy przyjęto również w klubie – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z oddziałem Diagnostyki w Bielsku Białej. Ze swojej strony składam ogromne podziękowania dla pani Agnieszki Swadźby, która kieruje oddziałem w Bielsku-Białej. To dzięki Jej zaangażowaniu i zespołu którym kieruje, usługi świadczone dla klubu były zawsze wykonywane na najwyższym poziomie, z ogromną starannością i profesjonalizmem – mówi Edyta Bizukojć, Manager ds. Kluczowych Klientów w TS Podbeskidzie.
Nowa umowa obowiązywać będzie do końca 2021 roku.

  • POZOSTAŁE ARTYKUŁY