FORTUNA 1 LIGA logo
SPONSORZY GŁÓWNI logo logo logo logo
logo
FORTUNA 1 LIGA
logo
SPONSORZY GŁÓWNI
logo logo
GÓRALE DALEJ JADĄ TOYOTĄ!
article image

Pięć hybrydowych samochodów marki Toyota Corolla oraz dostawcza Toyota Proace stanowić będzie flotę pojazdów TS Podbeskidzie, używanych przez administrację klubu oraz kierownika drużyny:
– Samochody z pewnością będą dobrze wykorzystane i bardzo się przydadzą w codziennym funkcjonowaniu klubu. Markę Toyota poznaliśmy już bardzo dobrze w ostatnim roku, w którym korzystaliśmy z dwóch pojazdów – po awansie do Ekstraklasy, zgodnie z umową, zakres współpracy został powiększony – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia.

https://www.youtube.com/watch?v=HCBL_ZU4u5Q&feature=emb_logo

– Zwiększamy liczbę pojazdów, ale tym samym ograniczamy zużycie CO2, bo wszystkie przekazane samochody osobowe mają napęd hybrydowy – powiedział Maciej Olesiński, współwłaściciel salonu Carolina Toyota Bielsko – Mam nadzieję, że nasze samochody pomogą Podbeskidziu w rozwoju, który przełoży się na jak najlepsze wyniki drużyny, której oczywiście kibicujemy!

 

Carolina Toyota Bielsko jest Sponsorem Technicznym klubu od listopada 2019. W tym czasie m.in. firma wspierała inicjatywę klubu w ramach akcji Podbeskidzie Ratownikom podczas pierwszej fali pandemii, a także organizowała konkursy i promocje dla kibiców.

 

  • POZOSTAŁE ARTYKUŁY