FORTUNA 1 LIGA logo
SPONSORZY GŁÓWNI logo logo logo logo
logo
FORTUNA 1 LIGA
logo
SPONSORZY GŁÓWNI
logo logo
ZIAD Bielsko-Biała pozostanie w gronie sponsorów Podbeskidzia!
article image

Spółka zajmuje miejsce wśród Sponsorów Silver, a jej logo jest mocno widoczne na stadionie podczas meczów Podbeskidzia, m.in dzięki reklamie wielkoformatowej ulokowanej za jedną z bramek. Ponadto została także sponsorem sekcji ampfutbolu Podbeskidzie Kulodoporni.

 

Dzięki podpisaniu umowy o kontynuacji współpracy ZIAD pozostanie obecny na stadionie i stronie internetowej klubu – Współpraca pomiędzy TS Podbeskidzie i ZIAD Bielsko-Biała S.A ma długoletnią tradycję. Należy stwierdzić, że ma ona charakter kompleksowy i realizowana jest w sposób wzorcowy – zachwala Zbigniew Faruga, kierownik działu marketingu ZIAD i dodaje – Bardzo wysoko cenimy sobie współprace z klubem, zwłaszcza w zakresie promocji naszej działalności wśród kibiców uczestniczących w spotkaniach drużyny, jak i przekazu medialnego realizowanego poprzez klubowe kanały dystrybucji.

 

ZIAD jako właściciel hotelu Dębowiec wspiera klub również świadcząc usługi hotelarskie, przez co zawodnicy Podbeskidzia są stałymi bywalcami malowniczo położonego hotelu, choćby podczas przedmeczowych zgrupowań.
ZIAD to spółka zajmująca się przede wszystkim organizacją targów i wystaw i konferencji (m.in. znanych w całym kraju targów ENERGETAB). ZIAD organizuje również kursy i szkolenia dla elektryków, choć bielszczanie bardziej znają spółkę z obsługi kolejki linowej na Szyndzielnię oraz Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego „Dębowiec”, a także wspomnianego hotelu, o tej samej nazwie.

 

  • POZOSTAŁE ARTYKUŁY