TS Podbeskidzie - Business Club - Partnerzy

 

 

Główny Sponsor


Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Na chwilę obecną zatrudnia około tysiąca osób. Głównym filarem sprzedaży są przetwory mięsne na bazie mięsa z indyka i kurczaka. Miesięczna produkcja wynosi 3000 ton produktów przetworzonych i 4000 ton elementów z indyka w postaci świeżej oraz mrożonej. W ofercie znajdują się także produkty typu convenience food i mięsa kulinarne.


Aqua S.A. jest spadkobierczynią bogatej tradycji bielskich wodociągów. Spółka prowadzi działalność wodociągowo-kanalizacyjną na terenie Bielska-Białej i sąsiednich gmin. Aqua dostarcza rocznie ok. 14 mln m³ wody oraz odbiera i oczyszcza ok. 12 mln m³ ścieków. Z usług oferowanych przez Aquę korzystają gospodarstwa domowe, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne oraz zakłady przemysłowe i usługowe. Spółka posiada dwie duże i kilka mniejszych stacji uzdatniania wody oraz dwie mechaniczno-biologiczne oczyszczalnie.

 


 

Partner Strategiczny

Bielsko-Biała to niemal 200 tysięczne miasto położone u stóp Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Dzięki atrakcyjnemu położeniu jest znanym w Polsce ośrodkiem biznesowym, a zarazem  miejscem o bogatych walorach turystycznych. Bielsko-Biała posiada ciekawą historię, której odzwierciedleniem są zabytki i urokliwe miejsca.  Atmosferę miasta Bielsko-Biała podkreślają liczne festiwale i wydarzenia kulturalne.

 


Sponsor Techniczny

 

Marka MASITA istnieje na rynku od 47-stu lat i jest postrzegana jako wiodący producent wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych. W nasze stroje ubierają się sportowcy z kilkudziesięciu krajów świata. W Polsce zaopatrujemy sklepy, hurtownie, kluby, zakłady pracy oraz klientów indywidualnych, oferując im sprzęt światowej jakości w konkurencyjnych cenach.


 

Ustronianka sp. Z o.o. To ogólnopolski producent wód mineralnych i napojów. Misją firmy jest produkcja najwyższej jakości produktów, w pełni dostosowanych do oczekiwań klienta. Ustronianka to w pełni Polska, rodzinna firma, zatrudniająca blisko pół tysiąca pracowników, która posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu kraju oraz sześć centrów dystrybucji wody w systemie galonowym, co zapewnia jej ugruntowaną pozycję i miano ważnego gracza rynkowego.


 

Fitness Club Grępielnia powstał we wrześniu 2014 roku w miejscu, gdzie kiedyś  znajdowała się fabryka obić zgrzebnych "Hahnel & Manhardt Comp." przy ulicy Partyzantów 22 w Bielsku Białej. Zapewniamy przyjemną atmosferę, fachową obsługę oraz 5 stref treningowych (strefa treningu siłowego, strefa treningu funkcjonalnego, strefa fitness, strefa sztuk walki, strefa relaksu). Cieszymy się z przybycia każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i własną sylwetkę.


 

Napój izotoniczny Gatorade służy do uzupełniania poziomu płynów w organizmie i dostarczania energii pracującym mięśniom. Jest jednym z najlepiej opracowanych napojów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Gatorade usprawnia przyswajanie wody, pomaga utrzymać jej prawidłowy poziom w organizmie oraz dostarcza energii mięśniom i zwiększa wydajność fizyczną. Jest dostępny w smakach: jeżynowym, pomarańczowym oraz cytrynowym.


 

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 60 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń.


 

 

Toyota Carolina to jedyny salon Toyoty na Podbeskidziu. Pasjonaci motoryzacji, doświadczeni specjaliści i profesjonalna obsługa - witamy w Carolina Car Company! Firma ta, to autoryzowany dealer Toyoty oraz Salon Toyota Plus, gdzie sprzedają używane samochody z gwarancją. Prowadzą oni w Czechowicach również autoryzowane serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.

 


Sponsor Gold

Spółka zajmuje się następującymi usługami: wywóz odpadów komunalnych, wywóz odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, selektywna zbiórka odpadów, wywóz nieczystości ciekłych, letnie/zimowe utrzymanie czystości ulic i placów, serwis i wynajem przenośnych kabin sanitarnych, wynajem kontenerów.


 

U stóp gór Beskidu, w malowniczej scenerii południowej Polski blisko 25 lat temu powstał DAVIS. Bielsko-Biała –to tu zaczęło bić serce naszej firmy. Region o bogatych tradycjach włókienniczych, stał się idealnym miejscem dla firmy, która, bazując na lokalnym rzemiośle oraz własnym zapleczu technologicznym i magazynowym, rozwija działalność lidera w branży tkaninowej. BE SMART. CHOOSE DAVIS FABRICS.


 

Być blisko ludzi i dbać o ich bezpieczeństwo w miejscu pracy - taki cel przyświeca nam od ponad 15 lat istnienia Safety First. Jesteśmy liderem w dystrybucji środków ochrony indywidualnej. Utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów i usług to misja, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem. Safety First – bezpieczeństwo przede wszystkim.


Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych, 120 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji. Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.


Spółka Akcyjna Beskidzki Hurt Towarowy w Bielsku – Białej zwana potocznie Giełdą w Wapienicy powstała w 1996 roku w ramach budowy w Polsce rynków hurtowych rolno spożywczych. Na giełdzie od poniedziałku do soboty od godz. 3 do 12, sklepy, stołówki, domy wczasowe z regionu Podbeskidzia zaopatrują się w świeże warzywa owoce oraz artykuły spożywcze i przetwory. W niedzielę natomiast na placach i pod zadaszeniem działa największe w województwie śląskim targowisko z odzieżą, obuwiem i artykułami przemysłowymi.


Sponsor Silver

 

Organizacja targów, wystaw i konferencji. Organizacja kursów i szkoleń. Przewozy koleją linową na Szyndzielnię. Usługi hotelowe. Obsługa Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego "Dębowiec". Działalność w Komitecie Automatyki Elektroenergetycznej. Wynajem pomieszczeń na działalność usługową i magazynową. Dzierżawa miejsc parkingowych.


Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. Dążymy do ograniczania do minimum strumienia odpadów kierowanych na składowisko. Koncentrujemy się na odzysku odpadów o charakterze surowców wtórnych, demontażu odpadów wielkogabarytowych oraz budowlanych, uzyskaniu po procesie kompostowania bezpiecznych dla środowiska produktów. 


 

DIAGNOSTYKA to ogólnopolska sieć medycznych laboratoriów diagnostycznych, prowadząca obecnie ponad 170 placówek i dysponująca ponad 800 punktami dedykowanymi obsłudze klientów indywidualnych. To zespół ok. 7000 specjalistów, w tym największa w Polsce grupa diagnostów ze specjalizacjami. Jakość wykonywanych badań oraz dbałość o stałą kontrolę procesu potwierdzają akredytacje i certyfikaty ISO 15189, 17025, 9001, 14001 oraz 27001. Firma współpracuje z kilkoma tysiącami placówek medycznych, elastycznie dostosowując się do potrzeb publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, równolegle oferując pacjentom bezpośredni dostęp do najnowocześniejszych testów diagnostycznych oraz łatwość odbioru wyników, także przez Internet. Oferta DIAGNOSTYKI obejmuje ponad 2500 rodzajów badań; tylko w ubiegłym roku laboratoria sieci wykonały ponad 100 milionów testów dla ok. 18 milionów pacjentów.


Biznes Partner