TS Podbeskidzie - Business Club - Partnerzy

 

 

Główny Sponsor


Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Na chwilę obecną zatrudnia około tysiąca osób. Głównym filarem sprzedaży są przetwory mięsne na bazie mięsa z indyka i kurczaka. Miesięczna produkcja wynosi 3000 ton produktów przetworzonych i 4000 ton elementów z indyka w postaci świeżej oraz mrożonej. W ofercie znajdują się także produkty typu convenience food i mięsa kulinarne.

Aqua S.A. jest spadkobierczynią bogatej tradycji bielskich wodociągów. Spółka prowadzi działalność wodociągowo-kanalizacyjną na terenie Bielska-Białej i sąsiednich gmin. Aqua dostarcza rocznie ok. 14 mln m³ wody oraz odbiera i oczyszcza ok. 12 mln m³ ścieków. Z usług oferowanych przez Aquę korzystają gospodarstwa domowe, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne oraz zakłady przemysłowe i usługowe. Spółka posiada dwie duże i kilka mniejszych stacji uzdatniania wody oraz dwie mechaniczno-biologiczne oczyszczalnie.

 


 

Partner Strategiczny

Bielsko-Biała to niemal 200 tysięczne miasto położone u stóp Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Dzięki atrakcyjnemu położeniu jest znanym w Polsce ośrodkiem biznesowym, a zarazem  miejscem o bogatych walorach turystycznych. Bielsko-Biała posiada ciekawą historię, której odzwierciedleniem są zabytki i urokliwe miejsca.  Atmosferę miasta Bielsko-Biała podkreślają liczne festiwale i wydarzenia kulturalne.

 


Sponsor Techniczny

 

 

Marka MASITA istnieje na rynku od 47-stu lat i jest postrzegana jako wiodący producent wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych. W nasze stroje ubierają się sportowcy z kilkudziesięciu krajów świata. W Polsce zaopatrujemy sklepy, hurtownie, kluby, zakłady pracy oraz klientów indywidualnych, oferując im sprzęt światowej jakości w konkurencyjnych cenach

 

 

 

Ustronianka sp. Z o.o. To ogólnopolski producent wód mineralnych i napojów. Misją firmy jest produkcja najwyższej jakości produktów, w pełni dostosowanych do oczekiwań klienta. Ustronianka to w pełni Polska, rodzinna firma, zatrudniająca blisko pół tysiąca pracowników, która posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu kraju oraz sześć centrów dystrybucji wody w systemie galonowym, co zapewnia jej ugruntowaną pozycję i miano ważnego gracza rynkowego.

 

Fitness Club Grępielnia powstał we wrześniu 2014 roku w miejscu, gdzie kiedyś  znajdowała się fabryka obić zgrzebnych "Hahnel & Manhardt Comp." przy ulicy Partyzantów 22 w Bielsku Białej. Zapewniamy przyjemną atmosferę, fachową obsługę oraz 5 stref treningowych (strefa treningu siłowego, strefa treningu funkcjonalnego, strefa fitness, strefa sztuk walki, strefa relaksu). Cieszymy się z przybycia każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i własną sylwetkę.

 

Napój izotoniczny Gatorade służy do uzupełniania poziomu płynów w organizmie i dostarczania energii pracującym mięśniom. Jest jednym z najlepiej opracowanych napojów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Gatorade usprawnia przyswajanie wody, pomaga utrzymać jej prawidłowy poziom w organizmie oraz dostarcza energii mięśniom i zwiększa wydajność fizyczną. Jest dostępny w smakach: jeżynowym, pomarańczowym oraz cytrynowym.

 

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 60 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń.


 

Sponsor Gold

 

 

U stóp gór Beskidu, w malowniczej scenerii południowej Polski blisko 25 lat temu powstał DAVIS. Bielsko-Biała –to tu zaczęło bić serce naszej firmy. Region o bogatych tradycjach włókienniczych, stał się idealnym miejscem dla firmy, która, bazując na lokalnym rzemiośle oraz własnym zapleczu technologicznym i magazynowym, rozwija działalność lidera w branży tkaninowej. BE SMART. CHOOSE DAVIS FABRICS.

 

 

Być blisko ludzi i dbać o ich bezpieczeństwo w miejscu pracy - taki cel przyświeca nam od ponad 15 lat istnienia Safety First. Jesteśmy liderem w dystrybucji środków ochrony indywidualnej. Utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów i usług to misja, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem. Safety First – bezpieczeństwo przede wszystkim.

Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych, 120 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji. Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.

 

 

 

 

Poprzednikiem prawnym Spółki była Beskidzka Giełda Hurtowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została utworzona 29 lutego 1996 roku. W 2017 roku została podpisana umowa na budowę hali magazynowej o powierzchni użytkowej 3009 m² oraz zaplecza socjalno-biurowego o powierzchni użytkowej 228,8 m².  Budowę hali zakończono w czerwcu 2018 roku i z dniem 26.06.2018 roku rozpoczęto użytkowanie obiektu.


Sponsor Silver

 

Organizacja targów, wystaw i konferencji. Organizacja kursów i szkoleń. Przewozy koleją linową na Szyndzielnię. Usługi hotelowe. Obsługa Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego "Dębowiec". Działalność w Komitecie Automatyki Elektroenergetycznej. Wynajem pomieszczeń na działalność usługową i magazynową. Dzierżawa miejsc parkingowych.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. Dążymy do ograniczania do minimum strumienia odpadów kierowanych na składowisko. Koncentrujemy się na odzysku odpadów o charakterze surowców wtórnych, demontażu odpadów wielkogabarytowych oraz budowlanych, uzyskaniu po procesie kompostowania bezpiecznych dla środowiska produktów. 

 


Biznes Partner