TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

GÓRALE DALEJ JADĄ TOYOTĄ!
2020-10-24

 

Pięć hybrydowych samochodów marki Toyota Corolla oraz dostawcza Toyota Proace stanowić będzie flotę pojazdów TS Podbeskidzie, używanych przez administrację klubu oraz kierownika drużyny:

- Samochody z pewnością będą dobrze wykorzystane i bardzo się przydadzą w codziennym funkcjonowaniu klubu. Markę Toyota poznaliśmy już bardzo dobrze w ostatnim roku, w którym korzystaliśmy z dwóch pojazdów – po awansie do Ekstraklasy, zgodnie z umową, zakres współpracy został powiększony – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HCBL_ZU4u5Q&feature=emb_logo

 

- Zwiększamy liczbę pojazdów, ale tym samym ograniczamy zużycie CO2, bo wszystkie przekazane samochody osobowe mają napęd hybrydowy – powiedział Maciej Olesiński, współwłaściciel salonu Carolina Toyota Bielsko – Mam nadzieję, że nasze samochody pomogą Podbeskidziu w rozwoju, który przełoży się na jak najlepsze wyniki drużyny, której oczywiście kibicujemy!

 

 

Carolina Toyota Bielsko jest Sponsorem Technicznym klubu od listopada 2019. W tym czasie m.in. firma wspierała inicjatywę klubu w ramach akcji Podbeskidzie Ratownikom podczas pierwszej fali pandemii, a także organizowała konkursy i promocje dla kibiców.