TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Silni mimo przeszkód!
2020-10-03

Pomimo niepomyślnych wyników z Rakowem i Lechią, bielscy kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. 22 września Reprezentacja Polski Kobiet rozegrała swój pierwszy w historii mecz w Bielsku-Białej. Niestety z powodu obostrzeń sanitarnych UEFA mecz odbył się bez udziału publiczności. Na szczęście mecz był transmitowany na kanałach TVP Sport, więc kibice mogli oglądać gwiazdy takie jak Katarzyna Kiedrzynek czy zawodniczka PSG Paulina Dudek na murawie Stadionu Miejskiego. Przy organizacji meczu brali udział pracownicy TSP, którzy wspólnie z działaczami PZPN-u pokazali, że Bielsko może gościć nie tylko mecze PKO Ekstraklasy, ale również być arena meczów międzynarodowych czy Mistrzostw Świata U20.


Fani TSP nie zawiedli również podczas meczu z RKS-em Raków, który osiągnął oglądalność zbliżoną do 100,000 telewidzów. Kolejny raz bielszczanie pokazali, że #JesteśmyDrużyną! i wspierali Górali na stadionie oraz przed telewizorami. Po meczu ogłoszony został również nowy Sponsor Silver Górali, czyli TW Plast! Pierwszy Polski Producent maseczek medycznych zorganizuje specjalną akcję promocyjną dla gości Strefy Tommy Cafe VIP Gold na meczu z Wartą Poznań! 
Po raz kolejny przed meczem firma Martes Sport oficjalny dystrybutor piłki meczowej PKO Ekstraklasy, w ramach akcji „Bezpieczne Kibicowanie” rozdał kibicom 4,000 maseczek! Firma zasponsorowała również nagrody w konkursie, w którym osoby, które poprawnie obstawiły mecz miały szanse wygrać oficjalną piłkę PKO Ekstraklasy Adidas Uniforia. Mamy nadzieje, że wiele naszych fanów obstawiło jednobramkowe zwycięstwo Górali.  W pojedynku ze Stalą, po raz pierwszy w tym sezonie drużyna z Bielska zachowała czyste konto. Był to również debiut dla naszego bramkarza Rafała Leszczyńskiego.

AMP Futbolowy Mistrz Polski, który od tego sezonu jest również oficjalnym zespołem TS Podbeskidzia, zorganizował 2 w tym sezonie turniej w ramach AMP Futbol Ekstralasy! Na stadionie, na którym na co dzień grają rezerwy Górali, gościły takie ekipy jak Legia Warszawa, Widzew Łódź, Warta Poznań czy Husaria Kraków. Podbeskidzie Kuloodporni kolejny raz pokazali, że są silni mimo przeszkód, pokonując Widzew Łódź 3:0. Na stadionie zebrali się kibice TSP Kuloodpornych, w tym wiele rodzin z dziećmi. Mecze Mistrzów Polski można oglądać również na żywo na antenach TVP Sport.