TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Ustronianka zostaje z Góralami!
2020-08-28

 

 - Byłem przekonany już przed rokiem, że jeśli Ustronianka rozpocznie z nami współpracę, to będzie to partnerstwo na lata. Tak też się stało i jestem z tego powodu zadowolony, podobnie jak ze współpracy przez miniony rok. To po prostu firma, która nam bardzo odpowiada: z regionu, a przy tym jest uznaną marką. Dziękuję Prezesowi Bożkowi oraz całemu zarządowi Ustronianki i cieszę się, że nadal gramy w jednej drużynie – powiedział prezes Bogdan Kłys. 

Podczas podpisania umowy Ustroniankę reprezentowali prezes Michał Bożek,  wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny oraz dyrektor Robert Paczesny.

- Wspieranie sportu i kultury od lat jest dla nas istotnym elementem działalności. Nie od dziś intensywnie współpracujemy m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Polskim Związkiem Narciarskim, ale także angażujemy się w szereg inicjatyw kulturalnych, również w Bielsku-Białej. Jesteśmy dumni, że dziś finalizujemy umowę zwiększającą nasze wsparcie dla najlepszego klubu w regionie. Mamy nadzieję, że i w tym sezonie nasza współpraca przyniesie kolejne sportowe sukcesy! – powiedziała wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny.

Ustronianka to jeden z wiodących producentów wody mineralnej oraz napojów w Polsce, który w tym roku świętuje wyjątkowy jubileusz. Na polskim rynku pojawiła się już 40 lat temu i przez te cztery dekady wypracowała sobie silną pozycję podbijając serca konsumentów swoimi produktami nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Firma rodem z Ustronia od lat wspiera polskich sportowców. Dzięki tej pomocy zarówno młodzi jak i profesjonalni zawodnicy mogą rozwijać swój talent i osiągać sukcesy na arenach sportowych. Oczywiście także tych piłkarskich. Od 2015 roku jako Sponsor, a następnie Partner wspiera Reprezentację Polski, mogąc poszczycić się jednocześnie tytułem jedynej Oficjalnej Wody Reprezentacji Polski w piłce nożnej.