TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Ponad nami tylko góry!
2020-07-07

Na stadionie miejskim dopisała pogoda oraz frekwencja kibiców. Pomimo ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią COVID-19, na stadionie pojawiło się 2,500 widzów.  Mecz ten był największą imprezą masową w regionie. Ze względu na odwołanie koncertów, festiwali czy innych imprez sportowych, była to ostatnio jedyna tak duża okazja do ulokowania reklamy skierowanej do lokalnej publiczności. Na meczu pojawiły się banery ponad dwudziestu firm, reklamy LED, oraz trzy reklamy na koszulkach piłkarzy. Do tego w strefie VIP pojawili się prezesi firm sponsorskich, regionalni politycy oraz potencjalni sponsorzy. Jest to idealne miejsce do networkingu i budowania swojej marki.  

Mecz był transmitowany na antenach Polsatu Sport oraz w aplikacji mobilnej IPLA TV. 12.40 w niedzielę należy do godzin o najwyższej oglądalności, a ranga meczu oraz popularność obu drużyn dodatkowo podniosła atrakcyjność transmisji. W efekcie mecz obejrzało ponad 100 tysięcy osób. Naszym sponsorom pozwala to na promowanie swoich marek w całym kraju. Skróty spotkań dostępne na YouTube Pierwszej Ligi oraz na stronie klubu osiągają średnią oglądalność 50 tysięcy widzów. Zdjęcia oraz relacja z meczu udostępnione zostały również na profilach społecznościowych klubu o łącznym zasięgu ponad 250,000 osób. Wszystkie te liczby na pewno wzrosną po długo wyczekiwanym powrocie do PKO BP Ekstraklasy.  

Wysokie zwycięstwo, dobry styl gry oraz gorąca, sportowa atmosfera stwarzają doskonałą okazję dla sponsorów, którzy chcą budować pozytywne skojarzenia z marką TSP oraz efektownie realizować swoją politykę CSR. Ponadto, piłkarze, czyli idole kibiców, działają jako swoistego rodzaju influencerzy, a ich występy z logiem Łukosza, Aqua czy Panattoni mogą mieć duże znaczenie dla rozpoznawalności oraz lojalności wobec sponsorskich marek.  
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Górali i dołączenia do drużyny lidera pierwszej ligi piłkarskiej w Polsce. Przygotowaliśmy dla Państwa również bilety i zaproszenia do strefy VIP. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z Magdaleną Hankus (tel. +48 509 022 159, e-mail: m.hankus@tspodbeskidzie.pl ) oraz Edytą Bizukojć (tel . +48 518 471 478, e-mail: e.bizukojc@tspodbeskidzie.pl)