TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Klub dziękuje sponsorom
2020-06-10

 

Gigantyczny, 60-metrowy baner z napisem „Dziękujemy, że jesteście z nami” oraz logotypami sponsorów klubu zawisł na trybunach Stadionu Miejskiego podczas pierwszego meczu w Bielsku-Białej po wznowieniu rozgrywek.

Trybuny niestety nie były wypełnione kibicami, na ich powrót na stadiony jeszcze trzeba będzie poczekać, dlatego w miejsce fanów pojawiło się podziękowanie dla sponsorów.

Za nami trudny czas pandemii, którego konsekwencje, przede wszystkim ekonomiczne, odczuwalne będą jeszcze długo. Mimo groźby kryzysu sponsorzy i partnerzy Podbeskidzia nie odwrócili się od klubu, wręcz przeciwnie, od wielu z nich napływały krzepiące sygnały i deklaracje pomocy w tych niezwykłych dniach.

Za to, co sponsorzy robią dla klubu chcieliśmy im podziękować, w związku z tym przygotowana została niespodzianka: baner eksponujący logotyp każdej firmy zrzeszonej w Podbeskidzie Business Club. Baner ten był widoczny w telewizji Polsat przez cały mecz, zatem podziękowanie i reklamę zobaczyli kibice w całej Polsce.

Do udanych podziękowań przyłożyli się również zawodnicy Górali, którzy pokonali Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0 po golu Marko Roginicia i wygrali czwarty mecz z rzędu, umacniając się tym samym na pozycji lidera rozgrywek i stawiając duży krok na drodze do realizacji wyznaczonego celu.