TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Noworoczne spotkanie przyjaciół Podbeskidzia
2020-01-15

Aby w 2020 rok wejść w dobrej atmosferze grono sponsorów i partnerów klubu, a także właściciele klubu, reprezentujący Gminę Bielsko-Biała: prezydent Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik oraz wiceprezydenci Adam RuśniakPiotr Kucia, a także Edward Łukosz prezes firmy PWiM Łukosz, spotkali się z zawodnikami i sztabem trenerskim Górali.

 

Spotkaliśmy się po to, aby dobrze rozpocząć nowy rok. Co prawda są tacy, którzy mówią, że ważne jest to, jak się kończy, a nie jak zaczyna, ale mam nadzieję, że w naszym przypadku będzie tak, że i dobrze rozpoczniemy i dobrze zakończymy - powitał gości prezes TSP Bogdan Kłys, po którym głos zabrał prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Oczywiście to zawodnicy, jak to się mówi, gryzą trawę i walczą na boisku, ale z pewnością czują oni lepiej, gdy mają za sobą wsparcie zarówno kibiców z trybun, jak również Państwa tu obecnych. Jeżeli drużyna czuje Państwa wsparcie, jeżeli czuje bezpieczeństwo to z pewnością gra jeszcze lepiej. Gmina Bielsko-Biała i obecni tu sponsorzy na pewno takim wsparciem są – mówił prezydent Klimaszewski, który krótko nakreślił również sytuację panującą w klubie i wokół niego - Jest bardzo dobra atmosfera wokół klubu w mieście, rośnie frekwencja na stadionie, finansowo również jest tak stabilnie, jak już dawno nie było, i za to bardzo dziękuję sponsorom i współwłaścicielowi klubu panu Edwardowi Łukoszowi.

Prezydent zwrócił się również do sponsorów klubu, tych obecnych i tych którzy jeszcze rozważają dołączenie do grona przyjaciół klubu: Inwestowanie i sponsoring  w Podbeskidzie to nie tylko pasja, ale też inwestowanie w dobry produkt marketingowy. 
Wszystkim Państwu chciałbym również życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku, który będzie na pewno ciekawy i liczymy, że wszyscy razem, jako rodzina Podbeskidzia, odniesiemy sukces
– zakończył.

W części artystycznej wieczoru wystąpił Marcin Daniec, znany satyryk rozbawił gości i wprawił wszystkich w znakomite humory, które utrzymały się do samego końca. Miłym akcentem uroczystości było również wręczenie prezesowi Edwardowi Łukoszowi pamiątkowego prezentu z okazji niedawno obchodzonych urodzin.