TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Relacja z listopadowego spotkania Podbeskidzie Business Club
2019-12-09

22 listopada, przed meczem z Chojniczanką Chojnice, w strefie VIP Gold na Stadionie Miejskim odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców związanych z Podbeskidzie Business Club.

 

 

Spotkania Podbeskidzie Business Club na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Tym razem firmy zrzeszone w ramach projektu Podbeskidzie Business Club spotkały się po raz ostatni w tym roku. Podsumowanie rundy pod kątem biznesowym oraz marketingowym było głównym tematem spotkania. Swoją obecnością zebranych zaszczycili m.in. V-ce Prezydenci Miasta Bielska-Białej, Przewodniczący Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Rafał Kolano, oraz Marcin Janicki, Prezes Zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

Prezes Zarządu TS Podbeskidzie SA Bogdan Kłys, podsumowując rundę jesienną w wykonaniu Podbeskidzia docenił świetną postawę nie tylko zawodników, ale również kibiców, którzy pod względem frekwencji na stadionach stanowią największą rzeszę fanów spośród wszystkich ligowych klubów. Prezes zapowiedział również kontynuację działań PBC w kolejnej rundzie i podkreślił jak ważnym dla klubu jest środowisko biznesowe zrzeszone wokół TS Podbeskidzie i podziękował za dotychczasową współpracę obecnym sponsorom klubu.

Jesteśmy bardzo dumni z powodu, że coraz więcej przedsiębiorców przyjaznym okiem spogląda w stronę współpracy z Podbeskidziem. Cieszy nas to, bo to oznacza, że TS Podbeskidzie jest wspólnym dobrem społeczności nie tylko mieszkańców, ale również firm z Bielska-Białej i okolic. Tylko wspólnie możemy zapewnić dalszy rozwój klubu i dążyć do osiągania kolejnych celów, w tym tego najważniejszego… – tajemniczo zakończył prezes „Górali”, dając do zrozumienia, że Podbeskidzie walczy o upragniony awans do Ekstraklasy.

 

Kilka fachowych spostrzeżeń oraz pochlebnych słów w stronę Podbeskidzia - pod kątem sportowym i wizerunkowym oraz biznesowym- wypowiedział Marcin Janicki (Pierwsza Liga Piłkarska).

W większości klubów sportowych istnieją już kluby biznesu. Tworzą się w sposób spontaniczny, natomiast później przeradzają się w twory zorganizowane, profesjonalnie prowadzone – zauważył Prezes Zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej, organizatora pierwszoligowych rozgrywek.

Marcin Janicki wspomniał również jak ważne jest łączenie klubu sportowego z biznesem i zachęcił do działań i inwestycji poprzez sport.

Pierwszą część spotkania zakończył Michał Majdak, specjalista ds. PR i Marketingu w klubie, który w krótkim wystąpieniu podsumował najważniejsze działania wizerunkowe Podbeskidzia, realizowane przez klub od początku sezonu.

W drugiej części spotkania okazję do przywitania się z gronem wszystkich sponsorów Podbeskidzia mieli nowi sponsorzy klubu. Krótką prezentacją przedstawiły się firmy: BNP Paribas, Carolina Toyota Bielsko, Diagnostyka i Tommy Cafe. Jako ostatni głos zabrał Robert Kiesiak – Product Manager firmy Pentagon Research, który opowiedział o sposobie wyliczania wartości ekwiwalentu reklamowego poszczególnych podmiotów oraz przedstawił dobre praktyki brandingu stadionowego.

 

Po zakończeniu wszystkich prezentacji, goście udali się na rozmowy przy poczęstunku ufundowanym przez firmę Po Świecie Kuchni, a następnie wspólnie emocjonowali się meczem TS Podbeskidzie – Chojniczanka Chojnice. Do przerwy na Stadionie Miejskim gole nie padły, ale o podtrzymanie wyśmienitych nastrojów wśród klubowiczów PBC zadbała Vodka Pravda, która przeprowadziła degustację alkoholi. W drugiej połowie piłkarze Górali ku uciesze wszystkich wygrali 2:1 i objęli pozycję lidera Fortuna 1 Ligi. Po zakończonym meczu goście skorzystali z zaproszenia na after-party do Casino Poland na ciąg dalszy świętowania.

Spotkania Podbeskidzia Business Club są świetną okazją do integracji środowiska biznesowego Bielska-Białej i okolic oraz do nawiązania nowych kontaktów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie wieczoru swoją obecnością. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w przyszłym roku. Do zobaczenia!