TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

Inauguracyjne spotkanie Podbeskidzie Business Club
2019-10-03

Przed meczem z Miedzią Legnica odbyło się inauguracyjne spotkanie Podbeskidzie Business Club - klubu biznesu zrzeszającego sponsorów i partnerów klubu
TS Podbeskidzie.


Spotkanie odbyło się 18.09.2019 r. w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Pierwsi goście zaczęli się pojawiać już po godzinie 17. Kwadrans przed 18:00 Prezes Bogdan Kłys uroczyście rozpoczął wydarzenie i przywitał zebranych gości, m.in. Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego, Przewodniczącego Rady Miasta i byłego Prezesa TS Podbeskidzie Janusza Okrzesika oraz Wiceprezydentów Miasta Bielska-Białej: Przemysława Kamińskiego, Adama Ruśniaka i Piotra Kucię.
 


 

Na spotkaniu był również obecny główny sponsor i współwłaściciel klubu, firma PMIW Łukosz z jej prezesem, Edwardem Łukoszem na czele. Wśród obecnych byli też przedstawiciele partnerów i sponsorów klubu TS Podbeskidzie, m.in. Edward Łukosz oraz zaproszeni przez nich goście. Łącznie na bankiecie pojawiło się około 200 gości.

 

Do najważniejszych części wydarzenia należała krótka prezentacja o możliwościach komunikacyjnych klubu TS Podbeskidzie oraz korzyściach wynikających ze współpracy. Prezes Bogdan Kłys opowiadał gościom o wszystkim tym, czym na co dzień żyje klub pod względem marketingowym. Później o zabranie głosu poproszony został Prezydent Jarosław Klimaszewski. Wspomniał on o bardzo dużej roli współpracy na linii klub - miasto. Później krótką przemowę wygłosił Janusz Okrzesik. Były Prezes Podbeskidzia powiedział o kluczowych aspektach dobrze funkcjonującego klubu, który za jego prezesury awansował do Ekstraklasy i przeżywał najlepsze momenty w historii.  Kolejnym prelegentem był Przewodniczący Rady Nadzorczej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Rafał Kolano, który mówił o możliwościach współpracy z Podbeskidziem. Pierwszą część spotkania zamknął swoją wypowiedzią Edward Łukosz, który w imieniu Rady Nadzorczej TS Podbeskidzie docenił dotychczasową pracę prezesa Kłysa i przytoczył kilka zabawnych anegdot z czasu, od kiedy stał się sponsorem głównym Podbeskidzia.
 


 

Następnie Prezes Bogdan Kłys zaprosił gości na drugą część spotkania - rozmowy w kuluarach. O dobrą atmosferę do rozmów zadbały przekąski i catering przygotowane przez firmę Po Świecie Kuchni, znakomitym piwem częstował Browar Dziedzice, a o zapas wody mineralnej zadbała Ustronianka. Bariści firmy Tommy Cafe serwowali pyszną kawę, a salę udekorowała kwiaciarnia Salonik Kwiatowy Katarzyna Pellar. 

 


 

Rozmowy trwały w najlepsze, ale musiały się przenieść na krzesełka trybuny VIP - o 19:30 rozpoczął się bowiem mecz TS Podbeskidzie - Miedź Legnica. Piłkarze z Bielska-Białej po bardzo emocjonującym pojedynku wygrali 2:1 i w najlepszy możliwy sposób zamknęli klamrą uroczyste wydarzenie. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania!