TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

USTRONIANKA SPONSOREM TS PODBESKIDZIE
2019-08-23

 

Klub związał się umową sponsorską z Ustronianką-znanym producentem wody mineralnej, partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski.


Ustronianka to jeden z wiodących producentów wody mineralnej oraz napojów w kraju. Firma od lat wspiera polski sport w tym piłkę nożną. Od 2015 roku jako Sponsor, a następnie Partner wspiera Reprezentację Polski, mogąc poszczycić się jednocześnie tytułem jedynej Oficjalnej Wody Reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

Do podpisania umowy pomiędzy TS Podbeskidzie a Ustronianką doszło w ostatnich dniach, kiedy gościem klubu był Michał Bożek, właściciel Ustronianki (na zdjęciu z lewej strony, wraz z Bogdanem Kłysem prezesem TS Podbeskidzie SA, oraz Robertem Paczesnym Dyrektorem Ustronianki) - Zdecydowaliśmy się wspierać Podbeskidzie, ponieważ dla nas jako firmy z regionu istotne jest, żeby cała okolica się rozwijała, także poprzez sport - mówi Michał Bożek - Od lat dokładamy swoją cegiełkę do sukcesów polskich sportowców m.in. skoczków narciarskich czy piłkarzy narodowej reprezentacji. Dzięki tej umowie będziemy kontynuować nasze działania ukierunkowane nieco bardziej lokalnie, poprzez współpracę z najpopularniejszym klubem sportowym w regionie 

- Jest to firma z regionu, a takimi przede wszystkim chcemy się otaczać. Ustronianka to uznana marka, która wspiera sport na najwyższym poziomie dlatego nie miałem wątpliwości, że warto nawiązać współpracę właśnie z tą firmą – powiedział Bogdan Kłys.