TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

PRAWDZIWIE GÓRALSKA KOSZULKA!
2019-08-23

Podczas piątkowej prezentacji koszulki górali w Gemini Park, klub przedłużył dwie umowy: ze sponsorem technicznym-firmą Masita, oraz z Gemini Park.


Prezentacja odbyła się w piątek o godzinie 18:00 w strefie eventowej Centrum Handlowego Gemini Park. Ceremonie rozpoczął występ góralskiej kapeli „Ondraszki”. Na spotkaniu obecni byli Prezes Bogdan Kłys, dyrektor C.H. Gemini Park Krzysztof Brączek oraz przedstawiciel holenderskiej firmy odzieżowej Guido Vreuls. 

Podbeskidzie przedłużyło umowę sponsorska z Gemini Park na mocy, której Oficjalny Sklep Klubowy TS Podbeskidzie nadal będzie funkcjonował w centrum handlowym przy ul. Leszczyńskiej 20. W sklepie zaopatrzyć się można w gadżety klubowe, a także karnety i bilety na mecze Górali. W asortymencie sklepu znajdują się podstawowe atrybuty kibiców: szale, czapki, kubki, breloki, piłki, smycze, szkolna wyprawka. Wyspa handlowa znajduje się w części eventowej, na parterze centrum handlowego. Wyspa otwarta jest od poniedziałku do soboty 9:00 - 21:00, a w niedzielę 10:00 - 20:00.

Klub przedłużył również współprace z firmą Masita, z którą Podbeskidzie jest już od 6 lat – i pozostanie przez najbliższe 2. Masita pozostanie więc oficjalnym sponsorem technicznym Podbeskidzia i będzie zaopatrywać piłkarzy Górali w niezbędny sprzęt treningowy i meczowy.


Po tym Prezes Bogdan Kłys oraz Krzysztof Brzączek i Guido Vreuls odsłonili wielki t-shirt (1,6 x 3,3 m) i odsłonili prawdziwie góralską koszulkę meczową. Na koszulce pojawił się charakterystyczny góralski „haft” oraz popularna w naszym regionie rozeta karpacka. Koszulka jest dostępna w 3 wersjach (białej, niebieskiej oraz czerwonej).