TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


 

PMIW ŁUKOSZ NADAL SPONSOREM GŁÓWNYM GÓRALI
2019-07-19

 

Sponsor główny klubu – firma Polskie Mięso i Wędliny Łukosz, której logo znajduje się na koszulkach meczowych TSP przedłużyła umowę o współpracy!


Firma PMiW Łukosz wspiera TSP od 2016 roku, a od lipca 2017 jest współwłaścicielem TS Podbeskidzie SA. Jej historia przebiega podobnie do historii Podbeskidzia, swoje korzenie ma w regionie, z którego z czasem wypłynęła na szerokie wody i dziś znana jest w całym kraju. Obecnie firma wspiera lokalny sport oraz TS Podbeskidzie. Logo firmy ponownie pojawi się na koszulkach meczowych Podbeskidzie w sezonie 2019/2020.

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Dzięki zaangażowaniu, systematyczności i wytrwałości  w dążeniu do osiągnięcia założonych celów, firma cały czas rozwija się, wprowadza nowe technologie i produkty. Specjalizacją firmy jest produkcja wyrobów na bazie mięsa z indyka i kurczaka, oraz produktów typu convenience food i mięs kulinarnych.

Produkcja odbywa się w trzech zakładach o łącznej powierzchni ponad 30 000 m2.

  • Zakład Produkcyjny Chybie 
  • Zakład Produkcyjny Czerwionka-Leszczyny 
  • Ubojnia Drobiu w Ostródzi

Dystrybucja odbywa się z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Chybiu. Dzięki własnej bazie transportowej towar jest dostarczany do Klienta we właściwym czasie i w warunkach spełniających normy odpowiednie dla każdego produktu.

Partnerskie zasady współpracy  pozwoliły  na rozwinięcie dystrybucji na terenie całej Polski oraz poza jej granicami min. : Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Węgier, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, a także na rynki Afrykańskie, Azjatyckie i Bliski Wschód.