TS Podbeskidzie - Business Club - Dołącz do nas


LEWIATAN PARTNEREM PODBESKIDZIA!
2018-05-07

 

 

Tomasz Mikołajko prezes Górali spotkał się z  z Lewiatan Bielsko-Biała i w efekcie podpisana została umowa o współpracy, na mocy której spółka została Biznes Partnerem klubu.

Motywy takiej decyzji wyjaśniła Agniesz Michalska, prezes spółki Lewiatan Bielsko-Biała: Decydującym czynnikiem, który skłonił nas do nawiązania współpracy był region działania, dyscyplina sportu, ale przede wszystkim emocje jakie ten sport ze sobą niesie.

Chcemy efektywnie połączyć korzyści wizerunkowe płynące z reklamy na meczach Podbeskidzia oraz z nawiązanych relacji biznesowych. Promocji Marki Lewiatan nigdy za dużo. I choć zadania reklamy ogólnopolskiej realizowane są centralnie przez Lewiatan Holding we Włocławku, my jako spółka regionalna również intensyfikujemy działania w tym obszarze. Liczymy również na to, że podczas współpracy z TS Podbeskidzie nowe relacje biznesowe przyniosą owocne kontakty obu stronom.

 - Nasze próby nawiązania współpracy z firmą Lewiatan trwały już dość długo, dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie dopięliśmy umowę i możemy ogłosić Lewiatan jako naszego nowego sponsora. Liczę, że zostaną z nami na dłużej i nasze wspólne działania będą się rozwijać o nowe inicjatywy. Dziękuję bardzo pani prezes Michalskiej za zaufanie i chęć współpracy - mówił prezes Podbeskidzia Tomasz Mikołajko.

 

Już w ubiegłym roku Lewiatan uczestniczył we wspólnej akcji promocyjnej wraz z PMiW Łukosz oraz Podbeskidziem, teraz w związku z nową umową jest tworzy się szansa na kolejne ciekawe przedsięwzięcia w tym gronie: Faktycznie w zeszłym roku w konkursie dla naszych Klientów amatorzy piłki nożnej przy zakupie produktów firmy Łukosz mogli zyskać atrakcyjne nagrody w postaci biletów i gadżetów klubu TS Podbeskidzie. Teraz, jak i my mamy swój mały wkład we wsparcie klubu, tym bardziej pomyślimy również o atrakcjach dla fanów. Jak widać jesteśmy najlepszym przykładem owocnych relacji biznesowych! - kończy prezes Michalska

   

 

Spółka Regionalna Lewiatan Bielsko-Biała jest jedną z 16 spółek operatorskich w Polsce działających na licencji Lewiatana. Obszarem działania jest właściwie obszar dawnego województwa bielskiego. Klienci korzystać mogą z ofert sklepów Lewiatan między innymi w Cieszynie, Ustroniu, Wiśle, Żywcu, Czechowicach-Dziedzicach, Oświęcimiu, Zatorze, Wadowicach i oczywiście w Bielsku-Białej i okolicach. W naszym regionie zrzeszonych jest 140 placówek, natomiast w całej Polsce pod szyldem LEWIATAN jest już ponad 3200 sklepów ogólnospożywczych.

Zapraszamy na zakupy!